0 Kč s DPH


Společnost Aroma WORLD CZ s.r.o.

jsme založili v roce 2009 a již ve stejném roce jsme se stali výhradním dovozcem osvěžovačů vzduchu AREON od bulharské společnosti BALEV. Jsme oficiálním distributorem pro Českou republiku. 

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní osvěžovače vzduchu, které jsou vyjímečné hlavně svým exkluzivním designem a stylovovými vůněmi. Obaly osvěžovačů vzduchu AREON jsou svým nápaditým designovým zpracováním již na první pohled velmi lákavé, nepřehlédnutelné a nezaměnitelné s jinými výrobky této kategorie. Součástí většiny osvěžovačů je TESTER vůně, který je umístěn přímo na přední straně obalu.


Rozhodli jsme se doslova citovat filosofii firmy Balev:
„Věříme, že náš tým je jádrem našeho úspěšného vývoje a neustále investujeme do vývoje týmu. V naší práci se neustále snažíme získat důvěru našich partnerů a přátel vytvářením inovativních produktů, které činí jejich život hezčí, snadnější a pohodlnější.“

Jejich filosofie je upřímně znát a velmi příjemně se odráží v kvalitě jejich produktů a neustálém vývoji nových vůní. Vůně do domu, kanceláře či aut vydrží i několik měsíců.

Osvěžovače vzduchu AREON se úspěšně prodávají ve více než 80 zemích světa a my jsme rádi, že do této osmdesátky patří i Česká republika, a že český spotřebitel není ochuzen o nabídku kvalitních osvěžovačů vzduchu značky AREON.